KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826387
nr 1282 6387
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/30. Motivet: 35x35,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:18:43
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert